Myśli zebrane:

Ciekawe linki
autor :: Monika Gapińska :: 2007-11-30 :: drukuj

Jeżeli chcesz by link do Twojej strony został zamieszczony na poniższej liście - skontaktuj się z nami !

Akademicki Klub Turystyki Kolarskiej Antymoto
http://www.pg.gda.pl/antymoto
"ANTYMOTO" jest klubem zrzeszającym studentow Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Medycznej jak również uczniów szkól średnich z Gdyni , Gdańska i Sopotu - wszystkich miłośników turystyki kolarskiej.

Elbląska Strona Rowerowa
http://www.bikerelblag.hg.pl
Promocja miasta Elbląga i Wysoczyzny Elbląskiej, popularyzacja kolarstwa górskiego w Elblągu oraz integracja środowiska sympatyków kolarstwa.

Biskupiec OnLine
http://www.biskupiec.com.pl
Biskupiec - urokliwe miasteczko polożne w sercu Warmii i Mazur. Na stronie znajdziesz: bogatą w informacje historię miasta, oferty turystyczne i agroturystyczne, ciekawe miejsca - zabytki i rezerwaty a przede wszytskim ogromną ilość zdjęć przedstawiąjacych zarówno miasto jaki i okolice.

Rowery od A do Z - Polski Portal Rowerowy
http://wRower.pl
Rowery od A do Z - największa w Polsce strona poświęcona rowerom - rowery, sprzęt, wyprawy rowerowe, wiadomości, książki, programy, gry online, instrukcje, tapety, wygaszacze, humor, jedzenie, ubranie, zdrowie, trasy, prawo, setki linków do stron WWW o rowerach

Olsztyn, Warmia i Mazury - Strona domowa J.Barcikowskiego
http://zobacz-olsztyn.cso.pl/
Strona poświęcona Olsztynowi, historia miasta, ciekawostki, okolicom Olsztyna, rezerwatom na terenie Warmii i Mazur, trasy turystyczne, zdjecia dawnego miasta.

Amortyzacja w Rowerach
http://www.amory.of.pl
Witryna poświęcona w całości amortyzacji rowerowej. Tutaj znajdują się odpowiedzi na takie pytania jak i gdzie kupić widelec lub ramę amortyzowaną, jak dobrać odpowiedni amortyzator czy jakie są rodzaje konstrukcji i systemów amortyzacji.

CROSSO - Profesjonalne sakwy rowerowe
http://www.crosso.com.pl
Nasze sakwy to owoc zamiłowania do turystyki rowerowej połączonego z najwyższej klasy materiałami i doświadczeniem wielu obieżyświatów.

KOŁODROM - Centrum Turystyki Rowerowej w Olsztynie
http://kolodrom.olsztyn.pl
W ostatnich latach - co podkreślamy z zadowoleniem, a nawet satysfakcją - przybywa zwolenników, sympatyków i propagatorów roweromanii. Dzisiaj trudno by spotkać w Olsztynie kogoś, kto nie słyszał o "Kołodromie" czy też "Ratuszowych Rajdach Rowerowych". Inwestując w turystykę możemy nie tylko zarabiać na przybyszach, ale podniesiemy kondycję ekologiczną naszego otoczenia jak i zdrowotność mieszkańców.

Olsztyn dla rowerów
http://www.rowerowyolsztyn.prv.pl/
?Olsztyn dla rowerów? to społeczna inicjatywa ekologiczna, będąca częścią ogólnopolskiej akcji ?Miasta dla rowerów?. Naszym celem jest lokalne działanie na rzecz promocji transportu rowerowego w mieście, a także wszelkich form aktywnego wypoczynku i rekreacji z jego wykorzystaniem. Chcemy w oparciu o doświadczenia podobnych grup w kraju oraz nasze własne umiejętności i pomysły, organizować i koordynować akcje pro rowerowe, imprezy turystyczne, lokalizować różne środowiska lokalne, prowadzić ciągły dialog i być sprawnym ogniwem przepływu informacji między zainteresowanymi tematem obywatelami, a odpowiednimi urzędnikami.

moje-fotografie.olsztyn
http://www.moje-fotografie.olsztyn.pl/
"Wiesz nie wiem co napisać. Może po prostu, że strona przedstawia zdjęcia miasta Olsztyna. I tyle."

koło roweru
http://www.koloroweru.pl/
Pomysł tej strony zrodził się z potrzeby wymiany informacji i dzielenia się swoim doświadczeniem wśród coraz większej grupy ludzi podróżujących turystycznie po kraju i świecie rowerem. Można tu znaleźć wiele praktycznych informacji zebranych przez rowerowych podróżników, jak również sporo dowiedzieć się o krajach w których rowerowali. Jeżeli lubisz jazdę rowerem i interesuje Cię również to co z roweru można zobaczyć, jesteś na właściwej stronie!

Koenig BicycleTeam
http://www.bicycle.kgd.ru/en/main.php
Welcome to an official site of Koenig.Bicycle team. One of the purposes of creating this site is to find people who may join our bicycle trips. We are always glad with your participation.

Zamknięte drzwi - Fotografia ruin
http://www.icpnet.pl/~dzebrowska/
Fotografia ruin, miejsc opuszczonych, zaniedbanych - ale nie dokument. Poszukiwanie ojczyzny... Między opowieścią o raju nomadów na wschodzie a śladami tych, którzy przed nimi uciekli na zachód, między krwią a ziemią. Nie rekonstrukcja - budowanie z gruzu i lasu. Tu, mam nadzieję, również przewodnik dla Niemców po Polsce, dla Polaków po Niemczech.
Zamknięte drzwi - Fotografia ruin


Prusy Wschodnie
http://www.ostpreussen.net/
Podróż sentymentalna po terenach dawnych Prus Wschodnich. Zdjęcia i opisy miast, dworków i pomników. Wszystkie teksty są w języku Niemieckim.

Grupa Rowerowa STOP
http://www.gruparowerowastop.enetia.pl
Weekendowe wycieczki rowerowe, turystyczno-krajoznawcze i rekreacyjne. Opisy wycieczek, informacje i fotografie.

Autoryzowany Punkt Sprzedaży GARMIN w Olsztynie
http://www.garmin.olsztyn.pl/
Nawigacja, GPS. Sprzęt, urządzenia i akcesoria Garmin, Gpmapa. W ofercie znajdują się odbiorniki GPS, zestawy samochodowe, mapy, akumulatory, ładowarki. Jako pierwsza w Olsztynie firma umożliwia wypożyczalnię sprzętu nawigacji GPS za rozsądną cenę (w przybliżeniu 1% wartości urządzenia za dzień wypożyczenia).


informacje
trasy rowerowe
rower i okolice
agroturystyka
pogoda
forum
ciekawe linki
wyszukiwarka

galerie zdjęć
Olsztyn :: ulice

o nas
kontakt
wiki
nasi sponsorzy
statystyki
firefoxZapraszamy do oddania głosu w poniższej ankiecie... Tym razem pytanie brzmi:
Co robisz na co dzień?
Uczę się w podstawówce
Uczę się w gimnazjum
Uczę się w liceum/szkole ponadgimnazjalnej
Studiuję kierunek związany z turystyką
Studiuję inny kierunek
Pracuję w branży turystycznej
Pracuję w innej branży
Prowadzę własną firmę
Jestem bezrobotny
Jestem na emeryturze
pokaż wyniki

2024-07-14, 196 dzień roku, imieniny Bonawentury, Dobrogosta, Marcelina, Ulryka
2001-2003 copyright © www.rowery.olsztyn.pl
serwis uruchomiony na serwerze firmy Yupo.pl