Osiem miesięcy

Dni w listopadzie są coraz krótsze i coraz chłodniejsze. Na spacery Ola dostała (prezent od Dziadka i Babci) piękny, czerwony kombinezon. Przyda się na zimowe spacery. Jednak największym wydarzeniem było krótkie "przemówienie" jakie Ola wygłosiła na początku miesiąca. Zaczęło się od "baba", "papa" a skończyło na mama. Praktycznie cały dzień Ola powtarzała w koło "mama", "maaaamma", "mammmmma" itp. Oczywiście wszystko nagraliśmy więc mamy dowody.


To było na początku listopada (chyba 7'go). Kilka dni później Ola powiedziała "tata". Powiedziała to tylko jeden, jedyny raz. Tylko ja to słyszałem i nie mam dowodów… Naprawdę tak było!

Ząbki Oli są coraz większe i coraz ostrzejsze… Górne "jedynki" są w drodze - Ola jest ostatnio marudna a wszystko przez spuchnięte dziąsła. Na wyposażeniu Ola ma już szczoteczkę do zębów. Było też nieco stresu ze "szmerem serca" wykrytym przy okazji wizyty u lekarza. Były też badania krwi. Na szczęście werdykt brzmi: "zdrowa" (Ola) i "wyluzujcie trochę" (rodzice).

Ola waży teraz ~ 9kg

Kilka zdjęć wykonanych w listopadzie zamieszczam poniżej.

Ola przygotowana na ciężkie warunki atmosferyczne... Ola z Mamą na spracerze
Nudzi mi się... Nowa pilotka

Aktualizacja: 2006-12-09

autorzy/narg/zdarzenia/20061209_osiem_miesiecy.txt · ostatnio zmienione: 2007/05/01 11:12 przez Piotr Gapiński
 
 
©2005-2010 by Pijoter · powered by DokuWiki · hosting by Yupo.pl