Tomaszów Mazowiecki

Województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Tomaszów Mazowiecki.
Lokalizacja: 51.5312N, 20.0086E [pokaż mapę]

Kwatera wojenna

2006-07-01

Spis poległych

FREIW. HANS BALANDIN, 7. JNF. REG., † 5.9.1915
ERS. RESERVIST ROBERT CRABIG, 4. K. JNF. REG. 330, † 16.2.1915
JÄGER BRUNO SCHULZE, RD ??? JÄG. BTL. 5, † 3.2.1915
LEUTNANT KURT RAFFAUF, 5. ES. JÄG. RZ. PF. 2, †19.12.1914
FAHNEN JUNK. W. v. PRITTWITZ U. GAFFRON, 5. ESK. KÜR. R. 1, † 26.12.1914
ERS. RESERVIST HUGO ROTH, 1. K. JNF. REG. 321, † 8.2.1915
GERFEITER WILLY SUEL, 1. K. 1. GARD. REG. R., † 8.2.1915
MUSKETIER PAUL WEBER, 11. K. JNF. REG. 42, † 8.1.1915
KRIEGSFREIW. E. FLORSCHÜTZ, 1. K. JNF. REG. 32, † 3.1.1915
KRIEGSFREIW. ERICH WOLLNY, 2. K. R. JNF. R. 10, † 18.1.1915
LANDSTURMM. W. MÜCKENBURG, L. J. B. MÜNSTER II, † 2.1.1915
RESERVIST WILH. SCHÖLZEL, 3. B. FUSS A. R. 15, † 29.1.1915
WEHRMANN PAUL KÜHNERT, 2. K. E. B. LW. J. R. 104, † 13.1.1915
TRAINFAHRER PAUL TRINKE, FLD. KR. KAS. SE II AK, † 6.2.1915
WEHRMANN JOHANN SCHMIDT, 2. M. K. LW. FS3. A. R. 6, † 22.1.1915
KUCZYNSKI FR VL, SZER. 12 FUS. R. 37, † 19.10.1914
LANDSTURMM. WILH. SATTLER II, L. J. R. BRESLAU I, † 5.1.1915
RESERVIST LOUIS HÖLLEIN, 4. K. JNF. REG. 32, † 19.1.1915
KÜRASSIER REINH. MLITZKE, 4. ESK. KÜR. R. 1, † 15.1.1915
LAND. STURMM. EUGEN VOLKMAR, 3. K. L. B. SAMTER, † 24.1.1915
ÖSTER. KRIEGER PETER MATYIES, K. K. JNF. REG. 62, † 24.1.1915
GEFREITER REINH. VETTER, II. L. J. B. BRESLAU I, † 23.1.1915
ULAN WILH. SCHMÖE, 2. ESK. UL. REG. 13, † 11.1.1915
WEHRMANN E. SCHLEUTER, 7. K. LW. JNF. R. 72, † 28.10.1914
SZIFERS??? KARL, SZER. L. BTL. 126, † 17.2.1915
MUSKETIER GUSTAV NIPRE, 3. K. 1. BES. R. POSEN, † 23.1.1915
WEHRMANN KARL BÖTTCHER, FUHRP. KOL. 4, † 16.1.1915
GEFREITER JOHANN PIWARZ, 6. K. LW. JNF. R. 7, † 26.10.1914
KRIEGSFREIW. HERB. BRANDT, 3. K. JNF. REG. 32, † 14.2.1915

Kwatera wojenna

2006-05-13

Spis poległych

JNFANTERIST PET. KULNIK, 12. K. K. U. K. J. R. 51, † 13.2.1915
MUSKETIER ALOIS HOOG, 2. K. JNF. REG. 32, † 17.1.1915
JNFANTERIST ANDR. KISS, 6. K. K. U. K. J. R. 51, † 5.3.1915
JNFANTERIST M. STAISALER, 3. K. K. U. K. J. R. 50, † 14.3.1915
MAROSAN TITUS, SZER. ??? R. 10
ERS. RESERVIST JOH. OSTERMANN, ??? K. LW. J. R. 349, † 4.3.1915
JNFANTERIST MICH. BOHAR, ??? K. K. U. K. J. R. 51, † 28.2.1915
ÖST. KR. ALFATER, 6. BATT. K. U. K. FELDHAUB. DIV. 2, † 21.1.1915
NORNATE GEORG, SZER. ???, † 8.2.1915
BUCZEW JOSEF, SZER. ???, † 11.12.1914
JNFANTERIST J. BENZEUK, 1. K. K. U. K. J. R. 65, † 16.2.1915
JNFANTERIST THEOD. RUSZ, 4. K. K. U. K. J. R. 51, † 19.3.1915
RITER A., SZER. L. P. 19, † 4.1.1915
JNFANTERIST ALEX. KREEZ, K. U. K. JNF. R. 62, † 15.2.1915
KRIEGER A. GROCHOWSKI, † 21.10.1914
BUREK PAUL, SZER. J. R. 356
JNFANTERIST MAROSAK, 10. K. K. U. K. J. R. ???, † 17.2.1915
JNFANTERIST J. JRENENS, 12. K. K. U. K. J. R. 51, † ??.2.1915

Cmentarz wojenny

2006-05-13

Cmentarz wojenny

2007-08-14

2006-05-13

Zdjęcia archiwalne

Spis poległych

POP ALEKSANDER, SZER. 8. R. J. R., † 5.1.1915
ERS. RESERVIST KARL BACH, 6. K. R. JNF. R. 222, † 1.2.1915
MILER OTTO, SZER. ???, † 3.8.1915
KANONIER ALBERT KURZ, 5. K. R. FUSS. A. R. 5, † 29.1.1915
GEFREITER PAUL BACHMANN, 1. K. GARD. R. DR. R. 1., † 26.1.1915
FROEDRIOSKO JOH., SZER. F. K. R., † 31.1.1915
UNTEROFFIZIER H. URBANOWICZ, 6. K. RES. FSS. A. R. 5, † 27.1.1915
T. RF. M. HOFFMANN, MAG. FUHRP. K. 10 V. A. K., † 27.1.1915
KRIEGSFRW. HANS P. OVERLAK, 4. ESK. HUS. R. 11, † 24.1.1915
TITE AUGUSTIN, SZER. 8. J. R. 63, † 31.1.1915
UNTEROFFIZIER PAUL BISCHOF, 1. FELD KAV. R. 1, † 25.1.1915
KULESSA JOHANN, SZER. 4. LDST. BTL., † 27.1.1915
UFZ. WILH. ESSER, 1. K. II MOB. L. J. B. AACHEN, † 16.2.1915
BARNAT GEORG, SZER. O. S. R. 12, † 26.1.1915
JENKE AUGUST, SZER. BTL. 10, † 13.3.1915
UTFZ. A. MUSSIG, 3. K. LDST. JNF. BT. TRIER, † 8.3.1915
MUSKETIER FRITZ MÜLLER, 12. K. JNF. REG. 94, † 6.3.1915
GRUSZMAN AUG., SZER. R. J. R. 38, † 11.3.1915
FREIWILLIGER HANS GRIMM, 3. K. JNF. REG. 95, † 10.3.1915
MUSKETIER HERM. CORNEHL, 8. K. JNF. REG. 82, † 13.3.1915
UNTEROFFIZIER PAUL GRUBICKI, 3. K. LW. BR. E. B. 11, † 12.3.1915
ERS. RESERVIST ROBERT GRASSE, 4. K. JNF. REG. 330, † 11.3.1915
MILLER WILLY, SZER. J. R. 350, † 7.3.1915
KANONIER R. WENDELMUTH, 1. BTT. FELD. A. R. 37, † 11.3.1915
LANDST. REKR. MICH. PODYMSKI, 1. K. 2. B. R. POSEN, † 11.3.1915
LANDSTRM. KARL HANDTKE, 2. K. L. J. B. RATIBOR, † 11.3.1915
BISKUJ GEORG, SZER. J. R. 62, † 31.3.1915
STEFANOW AND., SZER. J. R. 99, † 24.5.1915
KRESTAN SELWES, SZER. J. R. 50.5, † 24.5.1915
KIERMACZ PETER, SZER. A. A. 1. 24, † 23.5.1915
MOLDAWAN AND., SZER. J. R. 63, † 22.5.1915
BARBON JOHAN, SZER. J. R. 50, † 21.5.1915
TOMAS WIKTOR, SZER. F. R. K. 35, † 19.5.1915
PETRUSEL PETER, SZER. J. R. 50, † 18.5.1915
GEGUIS TIWADOR, SZER. MAG. 8.35, † 13.5.1915
VOSG GEORG, SZER. J. R. 50, † 14.5.1915
KERSKERS JOHAN, SZER. J. R. 63, † 11.5.1915
PAPA JOZEF, SZER. J. R. 63, † 10.5.1915
ZEPUCZAN TEODOR, SZER. J. R. 63, † 8.5.1915
SALWAN WASEMM, SZER. J. R. 62, † 6.5.1915
KOREJAN GEORG, SZER. J. R. 63, † 13.4.1915
AGESIS STEFAN, SZER. J. R. 60, † 10.4.1915
DONAT ZYGMUNT, SZER. 6. G. K. 12.3, † 10.4.1915
DALI ALEKSAN., SZER. F. N. K. 12.2, † 14.4.1915
NAJEK FRANC, SZER. J. R. 12.3, † 17.4.1915
MASTJE GUBOR, SZER. J. R. 51, † 16.4.1915
RUSZ ALEKSAN., SZER. J. R. 50, † 18.4.1915
STEFANIAK FR., SZER. F. R. K. 35, † 20.4.1915
DNAC GEORG, SZER. J. R. 63, † 20.4.1915
DIONISIUS BAS, SZER. F. K. R. 18, † 22.4.1915
SIMON POG., SZER. J. R. 63, † 23.4.1915
GABRIEL WAMEG, SZER. J. R. 35, † 23.4.1915
WASIL NADAES, SZER. KOL. 35.3, † 24.4.1915
GEORG TADESEN, SZER. J. R. 63, † 24.4.1915
KUREK GEORG, SZER. J. R. 51, † 24.4.1915
LASAN MOUAR, SZER. F. N. R. 18, † 25.4.1915
WIZES STEFAN, SZER. J. R. 62, † 26.4.1915
SZABO DAMIEL, SZER. J. R. 51, † 27.4.1915
PRADAIN GEORG, SZER. J. R. 63.7, † 22.3.1915
LUKACZ MARTIN, SZER. J. R. 63.7, † 22.3.1915
POSPOLITA PETER, SZER. J. R. 86.3, † 23.3.1915
ZURZ ???, SZER. J. R. 59, † 24.3.1915
FENDOR MIKOLAUS, SZER. J. R. 50, † 26.3.1915
MENRESAN, SZER. J. R. 62, † 26.3.1915
UNTEROFFZ. D. L. JOHANN KOLMAR, 1. K. E. B. LW. J. R. 104, † 8.3.1915
TAMBOUR EMIL GÖBEL, 1. K. JNF. REG. 167, † 8.3.1915
ERS. RESERVIST FRIEDR. PÜTZLER, ERS. B. LW. J. R. 25, † 8.3.1915
GEFREITER OTTO ROHDE, 1. ESK. HUS. REG. 11, † 8.3.1915
MUSKETIER J. PRUSAKIEWICZ, 2. K. ERS. B. LW. J. R. 19, † 9.3.1915
SOLDAT PAUL STARKE, 2. K. E. B. LW. J. R. 104, † 9.3.1915
KRIEGSFRW. JOSEF MAY II, 4. K. LDW. JNF. R. 51, † 8.3.1915
MUSKETIER KARL SEIFERT, 9. K. JNF. REG. 32, † 16.3.1915
WALTER ARNO, SZER. 3. ERS. R. 5, † 17.3.1915
ERS. RESERVIST JAKOB SCHROD, 6. K. RES. JNF. R. 99, † 10.3.1915
KERESTESI ALB., SZER. J. R. 62, † 30.4.1915
KRIEGSFRW. KARL HESS, 10. K. JNF. REG. 71, † 13.3.1915
WEHRMANN GEORG HÄFELE, 7. K. LW. JNF. R. 42, † 11.3.1915
ERS. RESERVIST FRANZ GRAW, MAG. FUHRP. K. 29, † 14.3.1915
HENEL PAUL, SZER. KRIGS. LAG, † 20.3.1915
GEFREITER KARL MÖLLER II, 2. LW. BR. ERS. B. 42, † 13.3.1915
MSK. H. JANSEN II, FUHRP. KOL. 46 K. POSEN, † 16.3.1915
MUSKETIER FR. MACHOWSKI, 3. K. JNF. REG. 19, † 16.3.1915
SCHW. DIAKONISS AUGUSTE WIEHLE, KR. LZ. AB. ADRIAN, † 8.3.1915
BRACKE EDMUND, P. POR. 1.2 LDST. J., † 25.4.1915
SZETLER ERNST, SZER. 7. FUS. R. 34, † 17.12.1915
PIANTEK ANTON, SZER. 7. FUS. R. 34, † 17.12.1915
FIRSTENAU KARL, SZER. 7. FUS. R. 34, † 17.12.1915
KRIEGSFRW. ERICH KRAKOW, 5. B. FELD. A. R. 11, † 15.5.1915
LSTM. A. WRONA, 4. K. LST. JNF. BTL. RYBNIK VI 19, † 16.5.1915
ERS. RESERVIST LEOPOLD ENGEL, 3. K. 3. B. R. POSEN, † 16.3.1915
VIZEFELDW. GÜNTER KNOPP, 3. B. R. FUSS. A. R. 11, † 9.4.1915
REKR. ROSENWALD, MAG. FUHRP. K. 18 XI A. K., † 14.4.1915
HORN. GEFREIT. KARL A. THINNES, 11. K. JNF. R. 167, † 5.6.1915
FAHRER HEINRICH UHL, SAN. KOMP. 24, † 31.5.1915
UNTEROFFIZIER FRIED. DANOWSKI, 11. K. JNF. REG. 94, † 4.7.1915
WEHRMANN JOSEF DIRSCHKA, 6. K. ERS. JNF. R. 7, † 17.6.1915
GEFREITER FRIED. HOFFMANN, 2. K. ERS. J. R. 8, † 24.6.1915
KÜRASIER FR. SETTEKORN, 6. ESK. KÜR. REG. 6, † 24.6.1915
ERS. R. SCHOLZ V, 2. BATT. FELD. ART. REG. 42, † 2.3.1915
UFZ. W. RAMJONC, 3. K. LST. JNF. BTL. MÜNSTER II, † 3.3.1915
FELD POSTILLON PAUL WINKLER, ARM. POSTDIR. 9, † 27.6.1915
JÄGER PAUL. M. PETO, 4. K. JÄG. BTL. 1, † 3.7.1915
PIONIER ALFONS ROCCA, FEST. EIS. BAUK. 1, † 4.7.1915
REIMAN JOHANES, SIERZ. 3. ERS. R. 5, † 10.7.1915
MUSKETIER PET. LINGELBACH, 10. K. JNF. REG. 82, † 6.5.1915
KÜRASSIER HEINRICH KIPP, 3. ESK. KÜR. R. 4, † 8.5.1915
MUSKETIER BRUNO LOSSE, 1. K. E. B. LW. J. R. 104, † 16.3.1915
ROZENHAN MA???, SZER. 12. J. R. 94, † 30.3.1915
TIMMEL MATJAS, SIERZ. 4. L. E. R. 5, † 30.3.1915
MACHIT KARL, SZER. 7. ERS. R. 8, † 1.5.1915
MUSKETIER H. WESTHÄUSER, 6. K. JNF. REG. 95, † 29.4.1915
MADAJEWSKI JOZ., SZER. KOL. 26, † 24.4.1915
MUSKETIER HERM. SÖLTER, M. G. K. JNF. R. 32, † 24.4.1915
ERS. RESERVIST R. BERNHARDT, 2. K. JNF. REG. 83, † 27.4.1915
ERS. RESERVIST G. KALKBRENNER, SAN. KP. BRESLAU, † 11.7.1915
MUSKETIER ALB. SCHÄUFELE, 5. K. JNF. REG. 125, † 23.3.1915
HEGEDUS JOHAN, SZER. J. R. 34, † 26.4.1915
ERS. RESERVIST ERNST PRATSCH, 4. 2. BES. R. POSEN, † 20.4.1915
DENKER WALEN., SZER. 1. BTL. R. 18, † 19.4.1915
UNTEROFFZ. D. L. B, RACZKIEWICZ, 8. B. R. FUSS. A. R. 5, † 24.12.1914
WEHRMANN JOSEF WINCZEK, 10. K. LW. J. REG. 23, † 4.11.1914
LANDSTRM. ROBERT NITSCHE, 2. K. LST. J. B. GLATZ, † 17.3.1915
ERS. RESERVIST P. GUNDERMANN, 3. K. LW. ERS. B. 104, † 10.4.1915
KRIEGSFREIW. MAX NOACK, 2. K. JNF. REG. 95, † 13/17.4.1915
ERS. RESERVIST AUGUST EMMEL, 1. K. R. JNF. R. 118, † 17.4.1915
MUSKETIER JOACHIM DEICKE, 5. K. JNF. REG. 167, † 17.4.1915
SAN. UNTOFFZ. PAUL E. SCHULZ, 3. B. R. FUSS. A. R. 11, † 21.3.1915
LANDSTURMM FRIED. LIERMANN, 1. K. LW. ERS. R. 5, † 13.4.1915
SEKULA EMIL, SZER. 10. ERS. R. 7, † 9.4.1915
KIBNENER ADOLF, SIERZ. 3. L. J. R. 51, † 29.10.1914
KRFRW. M. VISSER, STAB II ABT. FELD. ART. REG. 11, † 27.5.1915
ERS. R. O. REISSIG, 2. KOMP. LW. BRIG. E. BTL. 46, † 10.4.1915
KRIEGSFREIW. H. BAUMHEINRICH, 5. K. JNF. REG. 82, † 8.4.1915
LUTZE ???, SZER. 3. ERS. R. 6, † 23.6.1915
MUSKETIER JOH. MICHALLIK, 11. K. E. B. J. R. 156, † 21.3.1915
WEHRMANN JOH. SAKREIDA, 2. K. LST. J. E. BTL. 4, † 22.3.1915
JÄGER JOS. KRUSCHE, 2.  K. ERS. JÄG. BTL. 15.3.1915
HARTMAN OTTO, SZER. J. R. 350, † 23.3.1915
ÖSTERR. JNFT. JOHANN LACEA, 9. K. K. K. JNF. R. 50, † 19.3.1915
JURCZYK PAUL, SZER. R. J. R. 38, † 23.3.1915
LSTM. J. WALCZAK, 2. K. LDST. J. BTL. OSTROWO II, † 23.3.1915
WEHRMANN THEODOR KNOPP, 3. K. RES. JNF. R. 38, † 23.3.1915
ERS. RESERVIST W. KAMLLROEDER, 3. K. LW. J. ERS. B. 11, † 23.3.1915
GEFREITER AUGUST NORDT, 1. K. LW. BR. E. B. 41, † 24.3.1915
FRIEBE PAUL, SZER. PION. BTL. 17, † 25.3.1915
MUSKETIER RICHARD MEY, 7. K. JNF. REG. 94, † 26/28.3.1915
MUSKETIER PAUL THIEME, 8. K. JNF. REG. 95, † 26.3.1915
ERS. RESERVIST FRANZ WIELOCK, 4. K. ERS. JNF. R. 7, † 27.3.1915
WERNER GUSTAW, SZER. 9. J. R. 48, † 28.3.1915
MUSKETIER OTTO B. KRAUSE, 11. K. JNF. REG. 94, † 15.3.1915
ERS. RESERVIST J. SCHWUCHOW, 10. K. JNF. R. 129, † 29.3.1915
MUSKETIER MAX ROSENHAHN, 12. K. JNF. REG. 94, † 31.3.1915
MUSKETIER GUSTAV STOPPER, 5. K. JNF. REG. 125, † 15.3.1915
ERS. RESERVIST FRIEDRICH HESSE, 12. K. JNF. REG. 71, † 16.3.1915
BAUNGART OTTO, SZER. J. R. 7, † 22.3.1915
MUSKETIER HEINR. FIEDLER, 2. K. JNF. REG. 71, † 17.3.1915
MUSKETIER PAUL DICKTA, 6. K. ERS. J. R. 7, † 17.3.1915
KRIEGSFRW. ADOLF WICKE, 4. K. JNF. REG. 82, † 28.3.1915
WEHRMANN MAX MÜLLER II, 3. K. JNF. REG. 47, † 17.3.1915
ERS. RESERVIST WILH. FISCHER, 11. K. JNF. REG. 32, † 21.3.1915
ERS. RESERVIST LUDWIG BETTEN, 1. K. R. INF. R. 19, † 20.3.1915
RESERVIST JOHANN FIETZ, 10. K. R. JNF. R. 12, † 18.3.1915
WRM. M. LOPATAR, 4. K. LDST. J. BTL. GLATZ, † 26.3.1915
WEHRMANN ROBERT GLOC, 1. K. ERS. JNF. R. 7, † 20.4.1915
MUSKETIER FRANZ TITSCHER, 11. K. JNF. REG. 95, † 18.3.1915
OBER JÄGER OTTO KEMSKI, 1. K. JÄG. BTL. 1, † 15.3.1915
TAMBOUR HERMANN BENDA, 1. K. ERS. B. J. R. 134, † 12.3.1915
REKRUT STANISL. DUDA, 6. K. LW. ERS. J. R. 7, † 20.3.1915
RUSS KRIEGER JWANOW, † 16.3.1915
DOMIN FRANC, SZER. 3. ERS. B. 11.54, † 14.3.1915
JEZ ???, SZER. 8. E. R. 52, † 14.3.1915
ERS. RESERVIST PAUL GROSSER, ERS. BTL. R. J. R. 10, † 14.3.1915
GEFREITER FR. REICHSTEIN, ERS. BTL. FUS. R. 37, † 16.3.1915
LANDSTRM. GUSTAV KRÜGER, 2. K. L. J. B. RATIBOR I, † 14.3.1915
ERS. RESERVIST FRIDOLIN WEBER, 10. K. JNF. REG. 125, † 14.3.1915

Zobacz także

Na skróty

Ostatnie zmiany


miejsca/1914/lodzkie/tomaszow_mazowiecki.txt · ostatnio zmienione: 2017/02/03 18:21 przez Grzegorz Putkowski
 
 
©2005-2010 by Pijoter · powered by DokuWiki · hosting by Yupo.pl